Kontakt

15 Vester Allé
Aarhus, 8000
Denmark

CVR 79474819

info@ajazz.dk

+45 30240662

 

Medarbejdere


 Dorthe Andersen Orkesterchef  dorthe@ajazz.dk  +45 21 22 19 18

Dorthe Andersen
Orkesterchef
dorthe@ajazz.dk
+45 21 22 19 18

 Anders Ørbæk Kunstnerisk ansvarlig og producent Anders@ajazz.dk

Anders Ørbæk
Kunstnerisk ansvarlig og producent
Anders@ajazz.dk

 Mathilde Smedegaard Projektkoordinator og PR-ansvarlig  mathilde@ajazz.dk  +45 22 88 55 58

Mathilde Smedegaard
Projektkoordinator og PR-ansvarlig
mathilde@ajazz.dk
+45 22 88 55 58

 Klaus Lorenzen Produktionsansvarlig  klaus@ajazz.dk

Klaus Lorenzen
Produktionsansvarlig
klaus@ajazz.dk

 John Riddell Projektmedarbejder  john@ajazz.dk

John Riddell
Projektmedarbejder
john@ajazz.dk

 Frank Overgaard Tour Manager

Frank Overgaard
Tour Manager

 Julie Boelt Praktikant julie@ajazz.dk

Julie Boelt
Praktikant
julie@ajazz.dk